Rüyada İşe Girmek

Rüyada iş düşündüğünü görmek, mertebesi yüksek bir kimseye delâlet eder. Rüyada işinin  noksan  kaldığını görmek, rüya sahibinin işsiz kalmasına alâmettir. Memur  kimseler  için  bu  rüya  işlerinin  bitmemesine  ve  ümit  ettikleri  şeylerden ümitlerinin kesilmemesine delâlet eder.

Fihrist’e dön

Bir kimsenin rüyada işini tamamladığını görmesi, hayat ile tâbir olunur. Yine rüyada hayırlı bir iş yaptığını görmek, şerefli bir kadından bir çocuk olmasını dilemeye delâlet eder ve o kişinin bir çocuğu olur.
Bu rüya, zengin ve kudretli kişiler hakkında hayra delâlet eder.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)
Rüyada İşe Girmek, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Rüyada İşe Girmek” üzerine 1 düşünce

 1. Rüyada kendinizi iş hayatında görmek, emeğin karşılığının alınmamasına ve sabır etmeye işarettir.
  Rüyada herhangi bir işte olduğunu görmek, işsizlikle yorumlanır. Bir fabrikada bir tezgah başında çalışırken sağlıklı ve düzenli iş yaparken, birden bire makinasının durduğunu görmek, bulunduğu işten çıkarılacağına; memursa vazifesinden ayrılacağına delildir. Bir memurun işinin başında çalıştığını görmesi ömrünün uzunluğuna işarettir. Çalıştığı işten çıkarıldığını görmek, hayırlı değildir. Rüyada iş, karı-koca arasındaki nikaha delalet eder. bir kimsenin işten çıkması evliliğin bozulmasına işarettir.
  Rüyada yeni bir işe girmek, yeni bir yuva ile yorumlanır. Eğer girdiği iş, masa başında yazı yazmaktan ibaret ise, o evlilik mutlulukla devam edecektir. Vücudu ile çalıştığını ve bir makine yada motoru idare ettiğini görmek, ailenin geçimini zorlukla sağlayacak demektir. Rüyada işten çıkarıldığını görmek verdiği bir sözü yerine getirmediğine işarettir. Bir kimsenin rüyasında çalıştığı işten çıkarıldığını görmesi hayatta yeni bir işe veya rüyasındaki gördüğü aynı işe alınacağına delalet eder. yerine bir başkası alındığı için işinden ayrılması gerektiğini rüyada gören kimse işinde devamlı çalışır, bu rüya, amirlerinin kendisinden memnun olduklarına yorumlanır.

  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.17_1161]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>